Ліцензування та сертифікація: про що слід пам'ятати при відкритті бізнесу

 

Час плине, а його динаміка диктує свої правила, і лише враховуючи їх, можна вести правомірну та легальну бізнес-діяльність.
 

Законодавством України чітко візначено перелік видів господарської діяльності, які можливо здійснювати лише за наявності ліцензій, дозволів або сертифікатів. При плануванні своєї діяльності та реєстрації підприємства, фізичної або юридичної особи, важливо вивчити законно-правові норми та зрозуміти, чи потрібно Вам оформлення дозвільних документів.

Ми допомагаємо зареєструвати підприємство та консультуємо щодо дозвільних документів.


У вартість послуг спеціалістів входить:

 

  • -        консультація спеціалістів,
  • -        формування пакету докуметів,
  • -        представництво, супровід, та юридична підтримка на усіх етапах оформлення,
  • -        отримання дозвільних документів.

 

Що таке ліцензія?

Ліцензія – це офіційний, державний документ, який засвідчує право на здійснення господарської діяльності протягом зазначеного строку за зазначених, ліцензійних умов.


Що таке ліцензійні умови?

Ліцензійні умови – це вичерпний перелік пунктів, чітко визначених законодавством України, та обов'язкових для виконання при провадженні господарської діяльності.


Що таке процедура ліцензування?

Процедура ліцензування – це, насамперед, видача, переоформлення ліцензій, отримання та видача дублікатів, контроль за виконанням ліцензійних умов, усунення їх порушень, а також, чітке дотримання усіх умов, визначених законодавством України. 


Суб'єкти господарської діяльності щоденно мають справу з величезною кількістю труднощів, які супроводжують їх бізнес. Ці проблеми пов'язані з бюрократією, яка супроводжує будь-які зміни, доповнення або отримання дозвільних документів на здійснення діяльності, яка потребує ліцензування, сертифікації тощо.


Те ж саме питання стосується і дозволів. Це є одним із умовних бар'єрів для ведення бізнесу в Україні. Перешкодами стають система в цілому, неузгодженість, неоднозначність та суперечливість вимог і норм законодавства України.


Якщо казати про сертифікацію, то вона являє собою ознаку якості, яка необхідна для підтвердження певних вимог, нормативів і встановлених правил, закріплених законодавством України. Для споживача – це знак впевненості у дотриманні стандартів виробником.


Якщо Ви ведете бізнес, пов'язаний з отриманням дозвільних документів, баготорівневий та різноплановий, якщо Ви цінуєте свій час, ми допоможемо Вам вирішити всі проблеми, пов'язані з реєстрацією підприємства та отриманням документів. Спеціалісти нашої компанії мають бесцінний досвід у цій сфері.

 

Не гайте час! Звертайтеся до професіоналів!

Всі статті та новини нашого сайту