Зміна КВЕД - видів економічної діяльності (КВЕД 2010)

 
Ціна 
350 грн
 

Щоб оформити зміни КВЕД, потрібно надати такі документи:

 

- для юридичних осіб:

 
1. Форма № 4 з підписом директора та печаткою компанії

2. Довіреність на наших співробітників з підписом директора та печаткою компанії


- для фізичних осіб-підприємців:

 

1. Форма № 11 з підписом та печаткою 

2. Довіреність на наших співробітників з печаткою або нотаріально завірена

 

 

Нові коди КВЕД
 

 

Офіційний сайт для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010

 

 

КВЕД (коди видів економічної діяльності) – це основні види діяльності підприємства (для юридичних осіб - з тих, що відображені у статуті), які задекларовані у процесі реєстрації (внесені до Єдиного державного реєстру) та зафіксовані у довідці статистики.


Держстандарт затвердив новий класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» ( КВЕД), який відповідає європейським стандартам та вимогам, та з 1 січня 2012 року набув своєї чинності. Старі коди КВЕД мають бути замінені на нові. Також, підприємству доводиться досить часто змінювати коди КВЕД, так як підприємницька діяльність не завжди передбачена, та постійно зазнає змін – нові ринки, розширюється асортимент товарів, підвищується та покращується якість послуг. Один підприємець, або підприємство може мати шість кодів КВЕД, якщо суб’єкт підприємницької діяльності виявив бажання розвивати інший вид діяльності – він має право змінити КВЕД.


Зміна КВЕДів – це завжди актуальне питання в житті юридичних та фізичних осіб-підприємців, так як підприємницька діяльність постійно зазнає змін. Власники бізнесу виходять на нові ринки, розширюють асортимент товарів, підвищується та покращується якість послуг, тому і потрібна зміна КВЕД. Кожен підприємець зобов’язаний вести діяльність згідно заявленим видів КВЕД, контроль за виконанням цього зобов’язання виконає податкова інспекція, тому що КВЕД впливає на бухгалтерську звітність, розмір збору до ФССНВ, отримання дозволів та ліцензій та сертифікацію продукції.

 

Безкоштовна доставка документів з внесеними змінами КВЕДів та інших – виписок, витягів, довідок.
 

Зверніться до професіоналів з досвідом, щоб уникнути зайвих витрат коштів і нервів.


Бажаємо успіху в роботі!

 

Наші контакти
Також ви можете замовити в нас: