Виписка з Єдиного державного реєстру ЄДР


Ціна

250 грн ( 8 робочих годин )

300 грн ( 4 робочі години )

400 грн ( 2 робочі години )
 

Для замовлення виписки з державного реєстру потрібно надати:


довіреність на отримання виписки з ЄДР (з печаткою та 
підписом директора)

для юридичних осіб –  код ЄДРПОУ
для фізичної особи – підприємця – ідентифікаційний номер


Безкоштовна доставка виписки з ЄДРПОУ та інших необхідних документів – витягів, довідок. 

Виписка з Єдиного державного реєстру входить в перелік найважливіших паперів, необхідних для ведення будь-якої підприємницької діяльності.

 

Виписка з ЄДР містить відомості про юридичну особу або фізичну особу-підприємця, яка подала запит на виписку.

 

Строк дії документу – необмежений, але ж, якщо на підприємстві відбулися зміни – потрібна нова виписка. Підприємство може отримати необмежену кількість виписок, які несуть у собі інформацію, актуальну на певну дату.

 

Верховною Радою України 7 квітня був прийнятий , а 7 травня 2011 вступив в дію Закон № 3205- VI про зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Даний закон вніс суттєві зміни до чинного законодавства України.

 

На сьогоднішній день, замість свідоцтва тепер видають виписку з Єдиного державного реєстру. Виписка як документ носить інформаційний характер, та підтверджує відомості, що містяться в реєстрі на дату її видачі, але не гарантує достовірність цих відомостей на іншу конкретну дату. 

 

Слід зазначити, що у ч. 1 ст. 10 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» вказані випадки, коли не стягується плата за отримання виписки, а може справлятися реєстраційний збір. Безкоштовно видається виписка лише у разі внесення певних змін, в інших випадках – платно. Але ж, не зважаючи на невелику вартість плати за отримання даного документу, а на її отримання витрачається багато часу, великі черги та бюрократичні моменти заважають швидко вирішити це питання. Тому, звернувшись до спеціалістів, Ви забезпечуєте собі прискорення процесу.

 

Виписка отримується так часто, як того потребує бізнес підприємця. Все залежить від частоти укладання угод, взаємовідносин з контрагентами. Партнери підприємця завжди будуть вимагати у підприємця Виписку задля підтвердження актуальних даних про компанію.

 

Зверніться до професіоналів з досвідом, щоб уникнути зайвих витрат коштів і нервів.


Бажаємо успіху в роботі!


Наші контакти

Також ви можете замовити в нас: