Реєстрація підприємства, юридичної особи


 

Відкриття власної справи потребує ретельної підготовки та вирішення важливих питань. Важливою частиною є сама реєстрація підприємства. Ми знаємо, що зараз це найбільш необхідна послуга для забезпечення ведення успішного бізнесу. Реєстрація підприємства, а саме юридичної особи – це кропітка та працемістка процедура. Це не стосується тільки заповнення численних форм та бланків, відвідування різноманітних інстанцій, пошук кабінетів та очікування в коридорах.

До процесу реєстрації підприємства ще відноситься:
 обрання правильної організаційно–правової форми підприємства, пройти важкий шлях адміністративними інстанціями. Звертання до спеціалістів допоможе отримати необхідні поради, оцінить ймовірні ризики та попередить їх виникнення у майбутньому.

 

Особливості реєстрації юридичної особи 


Краще за все реєструвати ТОВ – юридичну особу-підприємця. ЦЕ сама розповсюджена організаційно – правова форма для здійснення підприємницької діяльності. Цікавість ТОВ складається у тому, що тут обмежена відповідальність засновників по боргам, не має обмеження по розміру уставного фонду та строкам його формування, урегульовані законодавством питання про взаємовідносини між засновками, та багато інших особливостей.


Центр ЄДР пропонує своїм замовникам швидке і професіональне вирішення питань щодо реєстрації підприємств. Процедура реєстрації підприємства чітко спланована, та кожен її етап перевірений часом. Наші спеціалісти – досвідчені та інформовані, вони знають, як уникнути розповсюджених помилок та труднощів.


Якщо Вами прийнято рішення щодо реєстрації юридичної особи, Ви можете:

- Зателефонувати нам за вказаними телефонами.
- Написати на електрону пошту.
- Залишити заявку на сайті.


Наші спеціалісти зв’яжуться з нами задля обговорення всіх деталей.


Отже, безрадісні перспективи можуть стати райдужними та досить приємними. Співпраця з Центром ЄДР забезпечує професійну підтримку у питаннях реєстрації підприємства. Підприємець, звернувшись до нас може бути впевненим, що все свою уставну документацію він отримає в повному обсязі та у встановлений строк. У подальшому ці ж самі спеціалісти можуть супроводжувати підприємство, тобто надавати консалтингові послуги щодо законного ведення підприємницької діяльності.


Допомога ніколи не буває зайвою, а у такій важливій справі, як реєстрація підприємства, вона є запорукою успіху та усуває проблеми, які можуть відволікати підприємця від глобального процесу створення власного бізнесу.

 

Зверніться до професіоналів з досвідом, щоб уникнути зайвих витрат коштів і нервів.


Бажаємо успіху в роботі!

 

Наші контакти
Також ви можете замовити в нас: