Витяг з державного реєстру. Швидке отримання вагомого документу.

Витяг з ЄДРПОУ – це один з найвагоміших документів, який містить всю інформацію про підприємство. На сьогоднішній день даний документ вимагається при укладанні угод, нотаріусами, дозвільними органами. Витяг оформлюється на бланку суворої звітності, має облікову серію та номер. Особа, яка звернулась за наданням витягу з ЄДРПОУ може запросити внесення окремих даних за своїм вибором та необхідністю.

До розгляду не приймаються запити про надання витягу з відомостями про іншу юридичну або фізичну особу-підприємця. Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців“, встановлено, що за одержання виписки, витягу з ЄДРПОУ справляється плата у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За кожен додатковий аркуш інформації на бланку встановленого зразка, справляється плата у розмірі 20 % від одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.


Існує 3 види витягу:
 

1. Базовий
2. Розширений
3. Вибірковий


    Вони відрізняються між собою кількістю вказаної інформації, та різними запитами при пошуку у Єдиному державному реєстрі. Наприклад, при підготовці Базового та Розширеного проводиться пошук по найменуванню, а Вибірковий за кількома критеріями (КВЕДУ, засновнику, найменуванні і т.д.). Інформація у витязі вважається актуальною на конкретну дату.

    Процедура отримання витяга з Єдиного державного реєстру на перший погляд здається не складною. Підприємство подає запит, потім чекає два робочих дні, сплачує кошти за отримання витягу і після отримання документу про оплату може отримати витяг упродовж робочого дня. Усі ці строки умовні и тому, коли у Вас стоїть питання часу, коли Вам потрібно швидко, легко та безпроблемно отримати витяг з держреєстру – радимо звернутися до професіоналів. Команда наших спеціалістів допомагає підприємствам різних форм власності отримувати витяги з ЄДРПОУ. Ми відповідаємо за те, щоб отримання даного документу було у встановлений строк, та завдяки нам Ви зекономили свій час та нерви.

     

    Нововведення


    Плануються нововведення, при отриманні витягів. Державна реєстраційна служба України планує запровадити надання витягів у електронному виді. В епоху сучасних технологій важливо йти з ними в ногу і тому, буде реалізовуватися ідея щодо отримання витягів за допомогою єдиного цифрового підпису. Явка в органи реєстраційних служб буде не потрібна. На сьогоднішній день, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Київській області запровадила а надання консультацій – онлайн. Інформування стосується держреєстрації актів цивільного стану, реєстрації бізнесу, речових прав на нерухоме майно. Консультації можна отримати по Skype- зв'язку .