Зміни у світі підприємництва 2014

Що чекає підприємців у 2014 році? Зміни, про які потрібно знати!

Отже,

Зміна 1.

З 1 січня 2014 року в силу вступають зміни в Закон «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Дані зміни передбачають спрощення реєстрації осіб-підприємців як платників податків.

Тепер, при подачі держреєстратору реєстраційної карти, підприємець має додати також заяву про добровільну реєстрацію як платника ПДВ, або про вибір спрощеної системи оподаткування. Дана заява буде як додаток до реєстраційної картки, а в податкову інспекцію, разом із відомостями про юридичну або фізичну особу - підприємця передається електронна копія заяви про обрану форму оподаткування.

Зміна 2

Підприємець за 2014 може укласти угоду з податковою інспекцією на признання електронних документів і таким чином подати заяву про обрану форму оподаткування у електронній формі, за умов дотримання правил, встановлених чинним законодавством України. Також, ця заява може бути надана держреєстратором у електронному вигляді, отримана шляхом сканування заяви, наданої юридичною або фізичною особою-підприємцем.

Зміна 3.

З 1 січня 2014 року змінились реквізити для перерахування коштів за одержання відомостей з ЄДР, а саме Виписок з єдиного державного реєстру, витягів, довідок та за публікацію повідомлень в «Бюлетені державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». При перерахуванні коштів має бути обов’язково зазначена назва та код послуги, а саме:

  • Витяг з ЄДР – код 01

  • Виписка з ЄДР – код 02

  • Довідка – код 03

  • Публікація – код 04.

Реквізити:

    • отримувач: Державна реєстраційна служба України, код ЄДРПОУ- 37508344;
   • реєстраційний рахунок № 31254201178683 в ГУДКСУ у м. Києві,
   • МФО 820019;

 

 

Шановні підприємці! Бажаємо Вам змін тільки до кращого!