Чому при реєстрації підприємства потрібна юридична допомога?


Для кожного підприємця своя справа – це не тільки реалізація амбіцій та творчих ідей, але й певні капіталовкладення. Все повинно працювати на досягнення цілей та отримання прибутку.


На початку стоїть багато питань, які потрібно вирішити. Невід’ємною частиною є реєстрація самого підприємства, правильно обрана організаційно–правова форма та важкий шлях адміністративними інстанціями.


Створення підприємницької організації складається з двох етапів. Перший – це підготовчий. Для підприємців вона найбільш відповідальна. Вони розробляють модель свого бізнесу, яка буде втілена в установчих документах, планують стратегію та тактику. До цього етапу також належить обирання організаційно–правової форми підприємства. Саме тут потрібна кваліфікована допомога спеціаліста, який докладно роз’яснить різниці між існуючими формами та порадить максимально правильну для того чи іншого виду діяльності. Він оцінить ймовірні ризики, та попередить їх виникнення у майбутньому.


Другий етап – це безпосередньо сама реєстрація юридичної особи. На цьому етапі професійний супровід – це гарантія швидкого та успішного початку бізнесу. Підтримка професіонала зекономить час, допоможе уникнути проблем та стане запорукою впевненості щодо коректності установчої документації підприємства, яка буде в подальшому пов’язана з діяльністю підприємства.


Переваги допомоги спеціалістів в галузі реєстрації підприємницької діяльності це:

 

1. Обирання правильної організаційно-правової форми підприємництва
2. Консультація щодо чинного законодавства України
3. Консультація щодо фінансового та податкового права
4. Розробка статутної документації
5. Розробка необхідних документів для реєстрації підприємства, взяття його на облік в державних органах, відкриття  рахунків та інше.
6. Державна реєстрація підприємства в Україні
7. Постановка підприємця на облік в податкових та інших контролюючих органах в Україні
8. Допомога у відкритті рахунків та вирішення питань з банківськими та іншими фінансовими установами.

     


    У подальшому ці ж самі спеціалісти можуть супроводжувати підприємство, тобто надавати консалтингові послуги щодо законного ведення підприємницької діяльності.


    Допомога ніколи не буває зайвою, а у такій важливій справі, як реєстрація підприємства, вона є запорукою успіху та усуває проблеми, які можуть відволікати підприємця від глобального процесу створення власного бізнесу.


    Підприємницька діяльність: переваги та недоліки легалізації